Spynos

EVVA-3ks

Pagrindinė spyna EVVA 3KS (cilindrinė), unikalus rakto profilis. Unikali, veikianti be spyruoklių sistema su 12 rakinimo štiftų. Komplektuojama su grūdinto plieno apsauga. Dvipusis raktas. Apsauga nuo atrakinimo visrakčiu ar vibratoriumi ir nuo cheminių rūgščių poveikio. Identifikavimo kortelė. Komplektuojama su NEMEF pagamintu spynos mechanizmu. Komplektuojama su 5 raktais. Gamintojas Austrija. Garantija 5m.

CISA 57.675

 

 

Papildoma spyna CISA 57.675 (plokštelinė). 5 raktai + darbinis raktas. Perkoduojama. Gamintojas Italija.  Garantija 1m.

ASSA S-PRO

Pagrindinė spyna ASSA S-PRO. Standartinis skandinaviško tipo vienpusis cilindras. Komplektuojama su ASSA pagamintu spynos mechanizmu. Komplekte yra 5 raktai. Garantija 60 mėn.

MOTTURA 40705

 

 

MOTTURA 40705  tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartu su apatine spyna, turinčia rankeną. Garantija – 3m

MOTTURA 52783

 

MOTTURA 52783 – tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Šiame užrakte įdiegta unikali MOTTURA patentuota apsaugos sistema ANTIDECO 2. Ši sistema visiškai apsaugo nuo rakto parinkimo (atrakinimo visrakčiu). Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartu su apatine spyna, turinčia rankeną. Garantija 3m.